Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Projekt Socjalny "Razem lepiej"

log pr

W okresie od sierpnia 2016r. do października 2017r. pracownik socjalny Marta Gorząd realizuje projekt socjalny pt. „Razem lepiej” w ramach specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownika socjalnego. Celem głównym projektu jest poprawa relacji w rodzinach klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu, w których występują problemy opiekuńczo-wychowawcze. Projekt jest realizowany w rejonie Podgórz.


W ramach działań projektowych odbyły się zajęcia z pedagogiem dla rodziców w celu dostarczenia wiedzy na temat prawidłowych relacji oraz nawiązywania dobrego kontaktu i dialogu z dziećmi. Zostały przeprowadzone również zajęcia z socjoterapii dla dzieci, które poprzez wspólne zabawy miały na celu wzmocnienie samooceny dzieci, wzmocnienie więzi emocjonalnych oraz nabycie umiejętności promowania rodzinnego stylu życia.
Rodziny biorące udział w projekcie wzięły także udział w seansie w Planetarium, projekcji filmu „Moje wakacje z Rudym” w Cinema City oraz miały możliwość skorzystania z Mini Aquapark przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W nasze działania włączył się również Zespół Szkół nr 15 w Toruniu oraz firma Torimpex Trade. Wszystkim sprzymierzeńcom oraz sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań.

Sponsorzy i sprzymierzeńcy:

spon

 

raz_3.jpgraz_2.jpgraz_5.jpgraz_1.jpgraz_6.jpgraz_7.jpgraz_4.jpg