Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Wakacyjny wyjazd edukacyjny z rodzinami w ramach projektu pn. Rodzina w Centrum

 

W dniach 7.08.2017 r. - 11.08.2017 r. w ramach projektu „Rodzina w Centrum” 37 osób skorzystało z wyjazdu edukacyjnego z elementami integracyjnymi, który zorganizowano nad Zalewem Koronowskim. W trakcie 5-dniowego pobytu w Pieczyskach rodzice i opiekunowie prawni z zaangażowaniem brali udział w warsztatach wzmacniających kompetencje rodzicielskie, w indywidualnych konsultacjach z psychologiem oraz terapeutą, natomiast dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach animacyjnych.
 
Ponadto uczestnicy wyjazdu zwiedzili w samym sercu Kaszub z przewodnikiem „Dom do góry nogami”, Dom Sybiraka oraz Kaszubski Świat Bajek w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Niezwykłą atrakcją dla rodzin było zwiedzanie Wioski Ginących Zawodów w Koronowie. Organizatorem wyjazdu była Fundacja Gospodarcza Pro Europa.

 

 

Projekt „Rodzina w Centrum” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.