Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Klub Seniora zaprasza

collagekinga2019

Klub Seniora ''Zielona Dolina'' mieszczący się przy ul. Olsztyńskiej 114A/18

powolutku przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych.

Chętnych do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy

w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 15:00 do 18:30

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPARWNEJ – RUSZA VII NABÓR UCZESTNIKÓW PROJEKTU

Z dniem 15 kwietnia 2019r. uruchomiona zostaje VII runda rekrutacji uczestników projektu „Rozwój usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w Gminie Miasta Toruń” w zakresie zadania: Usługi asystenckie (Asystent Osoby Niepełnosprawnej), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Preferowane będą osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapraszamy do złożenia niezbędnych dokumentów…

Czytaj więcej...

Aktywna Mama, aktywny Tata

W związku z realizacją projektu partnerskiego pn. „Aktywna Mama, aktywny Tata”, którego Liderem jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, informujemy, że zgodnie z informacją zawartą na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej nabór wniosków rozpocznie się w dniu 06.05.2019 r. Wszelkie wiadomości dotyczące projektu zamieszczane będą na bieżąco na stronie ROPS-u oraz stronie MOPR-u.

Warsztaty Wielkanocne

Klub Seniora "Zielona dolina" mieszczący się przy ul. Olsztyńskiej 114A/18 powolutku przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych. Chętnych do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 15:00 do 18:30.

 

collagekinga2019