Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

KIS - Wielkanocne zwyczaje na Starówce - Fotorelacja

W Wielki Piątek Klub Integracji Społecznej wraz z Fundacją Pomocy Samotnym Matkom oraz Dziennym Domem Pomocy Społecznej zorganizował imprezę dla mieszkańców Torunia pod nazwą „Wielkanocne zwyczaje na Starówce”. Pogoda i frekwencja dopisały! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. 

Czytaj więcej...

KIS - Jedz żur a będziesz silny jak Tur! - Fotorelacja

W sobotę na Starym Rynku zrobiło się bardzo smacznie i kolorowo. Klub Integracji Społecznej zaprosił wszystkich Torunian na imprezę pt.: „Jedz żur a będziesz silny jak Tur”. Przeprowadzono warsztaty z gotowania żuru i przygotowano ponad 120 litrów tego smakołyku. Wszystkim bardzo smakował!

 

Czytaj więcej...

Wielkanocne zwyczaje na Starówce

25 marca w godzinach 12:00 – 14.00
Klub Integracji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu, Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Toruniu oraz Fundacja Pomocy Samotnym Matkom zapraszają dzieci wraz z rodzicami na imprezę pt.: „Wielkanocne zwyczaje na Starówce".

Czytaj więcej...

8 Marca

Coroczne święto obchodzone 8 marca jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Ustanowione zostało w 1910 roku. Podpisana w 1945 roku Karta Narodów Zjednoczonych była pierwszym międzynarodowym dokumentem potwierdzającym zasadę równości kobiet i mężczyzn.

Czytaj więcej...

Pudełko życia

W niedzielę 6 marca uczestniczki Klubu Integracji Społecznej w Toruniu na Targowisku Miejskim przy ul. Chełmińskiej w ramach realizowanych działań na rzecz osób starszych, niepełnosprawnych i samotnych mieszkańców naszego miasta, rozdawały mieszkańcom Torunia „Pudełka życia".

Czytaj więcej...